Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2020 18:56
The Hunt
734V

The Hunt na zwiastunie. Donald Trump nie atakuje już Hollywood, więc znamy nową datę premiery

W ubiegłym roku Donald Trump walczył z „brutalnym Hollywood” i przez decyzje prezydenta Stanów Zjednoczonych opóźniono premierę „The Hunt”. Film powraca z dalekiej podróży i nowy zwiastun potwierdza datę premiery.

„The Hunt” miał trafić do kin w listopadzie, ale z powodu dużych zawirowań w Stanach Zjednoczonych, Universal Pictures zrezygnowało z premiery. Wytwórnia zdecydowała się opóźnić debiut filmu i postanowiła zaoferować go w lepszym momencie – ten nadejdzie już wkrótce.

Właśnie poznaliśmy nową datę – „The Hunt” będzie dostępny od 13 marca. Jak widać wrzawa w Stanach Zjednoczonych związana z wypowiedziami Donalda Trumpa, który bardzo otwarcie w ubiegłym roku zaatakował Hollywood, została wyciszona, więc opowieść trafi na wielki ekran.

Nie możemy pewnie liczyć na wielkie zmiany w samym filmie. „The Hunt” przedstawi losy 12 obcych sobie ludzi, którzy zostaną wplątani w niebezpieczną grę – wbrew własnej woli stali się zwierzyną dla milionerów.

Za produkcję odpowiada Craig Zobel, którego możecie kojarzyć z między innymi „Westworld” (1 odcinek), „Z jak Zachariasz”, „Pozostawieni”, „Siła perswazji”. Trudno powiedzieć, czy historia może odnieść sukces, ale fani filmów akcji mogą szykować się popcorn.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery film The Hunt trailer zwiastun