Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2020 16:22
Metro Exodus Sam's Story
972V

Metro Exodus Sam's Story na pełnym zwiastunie. Nadciąga nowa historia w uznanym uniwersum

Twórcy Metro Exodus zapraszają graczy na nową historię. Rozszerzenie zatytułowane Sam's Story właśnie zadebiutowało, więc z tej okazji możemy spojrzeć na pełny zwiastun.

4A Games nadal nie potwierdziło swoich kolejnych planów, ale zanim usłyszymy o nowej produkcji, studio zaprasza graczy na Metro Exodus Sam's Story. Twórcy właśnie zaprezentowali pełny zwiastun nowej historii i materiał w świetny sposób przygotowuje śmiałków na zbliżające się atrakcje.

Rozszerzenie skupia się na solowej opowieści tytułowego bohatera – Sam pragnie powrócić do swojej rodziny, jednak amerykańskiego żołnierza czeka wymagająca podróż. Protagonista chce dowiedzieć się, czy jego najbliższy przeżyli i gracze otrzymają szansę uczestniczenia w tej emocjonującej przygodzie.

Premierowy zwiastun pokazuje kilka bardzo klimatycznych miejscówek oraz potwierdza jedno – w Metro Exodus Sam's Story będziemy często sięgać po broń. Jak wiadomo Sam potrafi posługiwać się giwerami, więc pewnie twórcy będą chcieli odpowiednio zaprezentować jego umiejętności.

4A Games w ubiegłym roku zapowiedziało dwa duże rozszerzenia – pierwsze trafiło na rynek w ubiegłym roku, a drugie debiutuje teraz, więc w niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać nowe informacje o pracy utalentowanego studia.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro Exodus trailer zwiastun