Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2020 16:20
Dreams bohater
514V

Dreams zapewni bardzo krótką historię. Część graczy zagra na 3 dni przed premierą

W Dreams od Media Molecule nie zabraknie fabularnego trybu, ale nie możemy liczyć na pełnoprawną historię. Twórcy zaoferują skromną opowiastkę, która ma przygotować graczy do rozgrywki i budowania własnych światów.

Sony nie prezentuje zbyt wielu materiałów z Dreams, ale możemy mieć nadzieje, że wydawca wkrótce zadba o porządną kampanię marketingową. Nowy materiał dotyczący gry zmierzającej na PS4 opublikował IGN, który zapowiedział Story Mode.

Gracze mogą liczyć na kampanię zawierającą trzy różne historie. Każda posiada własną rozgrywkę i scenariusze, jednak problemem dla wielu będzie długość opowieści, ponieważ z całością zapoznamy się w zaledwie 2-3 godziny.

To jednocześnie najbardziej dojrzały Story Mode od Media Molecule, jednak deweloperzy za jego pomocą pokazują tak naprawdę, co mogą przygotować gracze. Autorzy stawiają na zróżnicowany gameplay, który ma przedstawić społeczności możliwości. W trakcie kampanii znajdziemy liczne znajdźki w postaci bohaterów, muzyki oraz innych rzeczy, które odblokujemy do głównego edytora.

Poniżej znajdziecie także materiał pokazujący, co tak naprawdę możemy stworzyć w 30 minut w Dreams. Jak wiadomo projekt pozwala tworzyć fantastyczne „Marzenia”, ale w tym wypadku trzeba poświęcić sporo czasu na opanowanie możliwości propozycji Media Molecule.

Warto dodać, że jeśli uczestniczyliście w programie Wczesnego Dostępu, to włączycie Dreams już na trzy dni przed premierą:

Jesteście ciekawi Dreams? Sprawdźcie inne informacje:

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment