Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.01.2020 11:35
Dreams Cyberpunk
767V

Projekty zainspirowane Cyberpunk 2077 w Dreams. Przegląd imponujących dzieł fanów

Projekty stworzone przy pomocy Dreams (PS4) cały czas zadziwiają i szokują pozytywnie swoją jakością. Tym razem autorzy wzięli się za temat Cyberpunk 2077.

Przedstawialiśmy już na początku roku jeden projekt stworzony w Dreams, związany z Cyberpunkiem 2077. Chodziło wtedy o "demake", czyli wizję tego, jak gra szykowana przez CDP RED mogłaby wyglądać na pierwszym PlayStation z 1995 roku.

To oczywiście nie ostatnie słowo fanów Dreams. Jeden z autorów, znany pod pseudonimem Detricklez, tworzy w Dreams poziom i postacie związane z Cyberpunkiem 2077. Efekty jego pracy znajdziecie poniżej. Niesamowite, jaką jakość graficzną i przede wszystkim swobodę kreatywną można osiągnąć działając w Dreams na PS4.

Warto też rzucić okiem na poziom tworzony w Dreams przez Eda, czyli jednego z deweloperów Media Molecule. Ponownie autor zainspirował się tutaj Cyberpunkiem 2077.

Jedno trzeba powiedzieć - Dreams zachwyci nas jeszcze wielokrotnie. Ta gra-edytor pozwala na generowanie pięknej grafiki i wydaje się nie mieć granic. Poniżej znajdziecie przegląd najciekawszych nowych projektów tworzonych w tym edytorze od Media Molecule.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment