Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.02.2020 12:28
Bioware Dragon Age 4
1915V

BioWare ma już 25 lat. Rocznica dobrą okazją do pełnego ujawnienia Dragon Age 4

Wydawało się, że Anthem otworzy nową kartę w historii BioWare. Tak się jednak nie stało - tytuł się po prostu nie udał zasłużonej firmie. Warto pamiętać jednak, że mamy tu do czynienia z bardzo utalentowaną grupą ludzi, którzy z pewnością jeszcze wiele razy nas zaskoczą pozytywnie.

Wciąż pojawiają się pogłoski o tym, że Dragon Age 4 doczeka się rychłej prezentacji (może już w czerwcu, w trakcie E3 2020?).

Okazja do wielkiej prezentacji jest wyjątkowo dobra - w tym roku BioWare obchodzi 25 urodziny (firma zaczęła działalność 1 lutego 1995 r). Firma postanowiła o tym przypomnieć na Twitterze, przygotowując przy okazji krótką animację, którą możecie sprawdzić poniżej.

Deweloperzy podziękowali fanom za "dzielenie światów, historii i kompanów przez ostatnie 25 lat". Firma zaprosiła też na "następne 12 miesiące", w trakcie których będziemy mieć do czynienia z wielkim świętowaniem. Miejmy nadzieję, że będzie to dobra okazja do pełnego ujawnienia Dragon Age 4. Jak wiadomo prace nad tym tytułem zostały wstrzymane w okolicach 2017 roku, tak by więcej pracowników mogło pomagać w tworzeniu Anthem.

Jaką grę BioWare wspominacie najlepiej? Dla mnie prawdziwym mistrzostwem - zaraz obok Baldur's Gate II - było Star Wars: Knights of the Old Republic.

Warto sprawdzić:

Tagi: BioWare dragon age dragon age 4