Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.11.2019 14:30
Anthem, kolejny pracownik opuszcza studio
1010V

Anthem. Kolejny długoletni pracownik opuszcza BioWare

BioWare opuściła kolejna osoba, która pracowała przy ostatnim tworze studia. Zespół po 14 latach pożegnał Chad Robertson.

To, że Anthem okazał się niewypałem i nie sprostał oczekiwaniom fanów, nie jest tajemnicą. Twórcy wciąż starają się pracować nad nieudanym projektem, jednak co jakiś czas dochodzą do nas informacje o tym, iż zespół opuszczają kolejni, bardzo doświadczeni członkowie. 

Podobnie jest w przypadku Chada Robertsona. Opuszcza on BioWare po 14 latach pracy, w których trakcie czuwał nad takimi projektami, jak Star Wars: The Old Republic czy właśnie Anthem.  I choć nie wiemy, co czeka kontrowersją grę w przyszłości, to wiemy, iż były szef live-service'u, nie przyłoży do tego rąk. Ów podzielił się informacją o swoim rozbracie z załogą na Twitterze:

To mój ostatni tydzień w BioWare. Byłem w firmie przez 14 lat i jestem niezwykle wdzięczny za wszystko, czego byłem tu częścią. SW:TOR, Anthem, studio w Austin i BioWare są w dobrych rękach. Możecie oczekiwać świetnych rzeczy! 

Zobaczymy, jak prezentowały się będą następny kroki studia odnośnie do gry. Jedno jest pewne- wszyscy chcielibyśmy wierzyć w słowa Chada Robertsona, iż czekają nas "świetne rzeczy".

Więcej o Anthem przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts