Iza Łęcka Iza Łęcka 07.11.2019 09:10
Mass Effect Shepard i ekipa
899V

Mass Effect w Anthem. BioWare sprzedaje skórki

7 listopada to ważny dzień dla wszystkich fanów serii Mass Effect. N7 Day to od dawna „dzień Mass Effecta”, a z okazji tegorocznego święta w Anthem pojawią się pancerze nawiązujące do postaci z przygód Kapitana Sheparda.

Nadal czekamy na zapowiedź trylogii Mass Effecta na aktualną generację, chociaż ujawnienie tak dużej gry pewnie nie odbędzie się na N7 Day 2019. Zamiast tego deweloperzy potwierdzają, że nie zapominają o serii i oferują graczom między innymi cztery skórki dla Javelinów.

Nawiązując do czterech ras z Mass Effecta twórcy dekorują poszczególne klasy – Ranger to Turian, Storm to Asari, Interceptor to Quarian, a Colossus to oczywiście Kroganin. Trzeba przyznać, że na załączonym zdjęciu stroje prezentują się całkiem nieźle. Gracze mogą także skorzystać z nowej emotki „Shepard Shuffle” - jest to znany ruch wykonywany przez bohatera serii w klubie tanecznym w Cytadelii.

Nie wszyscy fani Mass Effecta są mimo to zadowoleni, bo okazuje się, że pomimo uroczystości związanej z N7 Day – to dobra okazja do zysku i wszystkie skórki są płatne. Pojedynczy pancerz kosztuje 61000 monet lub 850 odłamków... Gdy zechcemy kupić strój za prawdziwe pieniądze to zapłacimy około 30 zł. Zestaw wyniesie 120 zł. Emotka została wyceniona na 23000 monet lub 475 odłamków.

Wśród społeczności serii Mass Effect pojawiają się mieszane opinie. Niektórzy nie widzą problemu z kupieniem strojów, kolejni chcieliby przynajmniej jeden za darmo, a pozostali nie zamierzają nawet spojrzeć w kierunku tak taniej zabawy na emocjach.

Tak prezentują się stroje:

Mass Effect w Anthem

Więcej o pracy BioWare znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: https://www.videogamer.com/news/anthem-gets-mass-effect-skins-to-celebrate-n7-day

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts