Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2020 19:00
Anthem
4023V

Anthem zapomniane przez BioWare. W grze nadal panuje świąteczna atmosfera

Anthem nie odniósł oczekiwanych rezultatów, ale mogliśmy mieć nadzieję, że BioWare będzie nadal wspierać swoją produkcję. Twórcy jednak najwidoczniej niezbyt często mają okazję logować się do gry, bo zapomnieli pozbierać ozdób świątecznych.

Gdzieś w połowie grudnia wszystkie sieciowe produkcje rozwijane przez deweloperów licznymi aktualizacjami otrzymały świąteczne dekoracje lub na serwerach wystartowały wydarzenia związane ze świętami. Chciałbym napisać, że wszyscy twórcy „posprzątali” swoje gry na początku 2020 roku, ale o Anthem zapomniało nawet BioWare.

Redaktorka naczelna redakcji GamesRadar postanowiła sprawdzić, co tam słychać w najnowszej produkcji kanadyjskiego studia, ale zamiast ciekawych aktualizacji oraz nowych wydarzeń, napotkała na świąteczną atmosferę. Twórcy najwidoczniej nie logują się już do swojej gry, ponieważ ozdoby znajdują się na samym środku głównego placu – chcąc wskoczyć w swojego Javelina trudno nie dostrzec świątecznego motywu.

Według nieoficjalnych informacji, trwa wielka przebudowa Anthem, która może zakończyć się nawet przejściem tytułu na model biznesowy free-2-play. Anthem 2.0 ma zaoferować dopracowaną rozgrywkę z bogatą zawartością, ale jak widać... Podstawka nie jest już rozwijana przez deweloperów z BioWare.

Sprawdźcie kolejne informacje o BioWare:

Źródło: Sam Loveridge

Tagi: Anthem bioware Electronic Arts