Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2020 14:10
Microsoft Surface Duo
1501V

Microsoft Surface Duo wygląda świetnie. Składany smartfon odnaleziony w komunikacji miejskiej

Jeszcze w 2020 roku na rynku pojawi się nowy smartfon Microsoftu. Amerykanie pracują nad Microsoft Surface Duo i najwidoczniej urządzenie ma się bardzo dobrze – pierwsi testerzy sprawdzają sprzęt w terenie.

Microsoft Surface Duo został zaprezentowany przeze Microsoft w październiku ubiegłego roku. Jest to składany smartfon, który nada się do rozmów, przeglądania Sieci oraz oczywiście rozgrywki – jego rozbudowane możliwości idealnie nadają się do zabawy z Project xCloud.

Smartfon z dwoma 5,6-calowymi wyświetlaczami ma trafić na rynek pod koniec 2020 roku, ale jak za chwilę zobaczycie – prace nad urządzeniem zmierzają w bardzo dobrym kierunku. Już teraz testerzy mają okazję sprawdzać projekt w różnych warunkach i nawet jedna z osób została przyłapana ze składakiem w komunikacji miejskiej.

Na materiale zobaczycie różne tryby Microsoft Surface Duo – rozgrywkę na złożonym ekranie, sprawdzanie wiadomości na jednym wyświetlaczu w pionie lub czytanie wiadomości w momencie, gdy urządzenie jest rozłożony.

Takie przecieki nie są pewnie przypadkiem, ale jak widać, możemy mieć pewność, że sprzęt Microsoftu powstaje i wygląda naprawdę interesująco. Przy odpowiednim wsparciu oprogramowania, Amerykanie mogą zaproponować graczom świetną bryłę, która może trafić w gust wielu graczy i fanów technologii.

Sprawdźcie inne informacje związane z Microsoftem:

Źródło: https://www.theverge.com/2020/2/10/21131130/microsoft-surface-duo-video-leak-software-pre-release-features

Tagi: Microsoft Microsoft Surface Microsoft Surface Duo surface Surface Duo