Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.02.2020 13:15
Bleeding Edge nowy gameplay
388V

Bleeding Edge. Poradnik dla początkujących na nowym materiale od twórców

W Internecie pojawił się poradnik dla początkujących, który może pomóc lepiej wystartować nowym graczom w nadchodzącej produkcji od Ninja Theory. 

Bleeding Edge to niezwykle interesujący projekt od Ninja Theory, który wydany będzie za kilka tygodni z ramienia Microsoftu. Gra ma skupiać się głównie na pojedynkach sieciowych i początkowo bardzo przypominała, pod względem stylu, kultowy Overwatch od Blizzard.

Jak jednak wzorować się, to na najlepszych. W sieci pojawił się właśnie zupełnie nowy materiał przedstawiający rozgrywkę w produkcji. Ten pojawił się na kanale Arekkz, na YouTube i jest swoistym poradnikiem dla początkujących. Twórca przedstawia kilka ciekawych i zwariowanych funkcji, które dostępne będą w grze. 

Możemy obserwować używanie takich zdolności jak na przykład zamrażanie i przejmowanie umysłów przeciwników przy pomocy gitarowej solówki! Oprócz tego dostajemy wgląd w wiele innych zdolności, których wachlarz zdaje się niezwykle szeroki i z dużym prawdopodobieństwem- może przypaść do gustu sporej liczbie odbiorców.

Produkcja zadebiutuje na Xbox One oraz PC już 24 marca tego roku

Więcej newsów związanych z tym tytułem przeczytasz poniżej:

Źródło: https://gamingbolt.com/bleeding-edge-gets-extensive-beginners-guide-breakdown-for-gameplay

Tagi: Bleeding Edge Microsoft Ninja Theory