Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.02.2020 16:00
Wonder Woman 1984 ostateczna forma Cheetah
910V

Wonder Woman 1984. Jedna z antagonistek serii na pierwszym zdjęciu

Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia jednej z przeciwniczek głównej bohaterki nadchodzącego filmu. Zobaczcie, jak prezentuje się Cheetah. 

"Wonder Woman 1984" to jeden z bardziej wyczekiwanych filmów roku, które ukażą się pod szyldem DCEU. Projekt opowie o dalszych przygodach jednej z bardziej ikonicznych bohaterek z kart komiksów. Jednym z ważniejszych elementów produkcji mają być antagoniści, którzy odegrają dużo większą rolę, niż w premierowej części. 

Najlepiej świadczy o tym to, jakie nazwiska zostały zaangażowane w to przedsięwzięcie. W rolach czarnych charakterów będziemy mogli oglądać Kristen Wiig oraz Pedro Pascala. Podczas gdy dokładne wcielenie tego drugiego nie jest jeszcze znane, przy aktorce nie tylko wiemy, kogo będzie grała, ale także możemy zobaczyć, jak zaprezentuje się w swojej ostatecznej formie. 

Kristen Wiig ma za sobą bardzo udaną karierę, głównie w filmie komediowym i bardzo wiele występów jako aktorka głosowa przy największych animowanych hitach. To jej pierwszy występ w kinie bohaterskim na taką skalę, ale jeśli tylko rola będzie tak dobra, jak charakteryzacja, to możemy być spokojni.

Premiera produkcji z Gal Gadot zaplanowana jest na 5 czerwca 2020 roku, a już teraz rzućcie okiem na prezentację Cheetah:

Cheetah w Wonder Woman 1984

Więcej o tym filmie przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: www.naekranie.pl

Tagi: Cheetah DC Gal Gadot Wonder Woman