Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2019 12:59
Wonder Woman 1984
963V

Wonder Woman 1984 z dużą prezentacją w Brazylii. Nadciąga pierwszy zwiastun

Gal Gadot szykuje się na prezentację nowej historii potężnej Amazonki. „Wonder Woman 1984” otrzyma zwiastun jeszcze w tym roku, co będzie pierwszą prezentacją przyszłorocznej produkcji z DC Extended Universe.

W 2020 roku DC Extended Universe zostanie rozszerzone o dwa filmy. W lutym zobaczymy „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”, a już w czerwcu odbędzie się premiera „Wonder Woman 1984”. Pewnie za jakiś czas również poznamy dalsze plany DC względem rozszerzenia marki i pojawienia się nowych adaptacji. 

Zanim poznamy tytuły kolejnych produkcji, Gal Gadot oraz Patty Jenkins przedstawią na Comic Con Experience w Sao Paulo szczegóły „Wonder Woman 1984”. Na imprezie odbywającej się w dniach 5-8 grudnia zostanie zorganizowany panel dotyczący filmu, co według zagranicznych mediów równoznaczne jest z jednym – w ostatnim dniu wydarzenia zostanie opublikowany pierwszy zwiastun nowej opowieści.

Aktorka i reżyserka opublikowały nawet specjalny plakat zapowiadający swoje przybycie do Brazylii. Jenkins miała okazję reżyserować „Wonder Woman”, a teraz zasiadła na stołku reżyserki, jak również zajęła się opracowaniem historii (z Geoffem Johnsem i Davidem Callahamem) i została jedną z producentek (z Geoffem Johnsem).

Pierwsza „Wonder Woman” cieszyła się niemałym zainteresowaniem widzów, zarabiając 821 mln dolarów, przy budżecie sięgającym 149 mln dolarów.

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: https://batman-news.com/2019/10/21/wonder-woman-1984-heading-to-ccxp-with-a-trailer/

Tagi: DC Extended Universe Gal Gadot Wonder Woman Wonder Woman 1984