Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2020 16:09
wc3 human
1938V

WarCraft 3 Reforged można zwracać niezależnie od czasu rozgrywki. Blizzard prezentuje czasową opcję

Blizzard w końcu postanowił skomentować doniesienia dotyczące możliwości refundowania WarCrafta 3 Reforged. Każdy gracz może zwrócić produkcję – nawet jeśli spędziliście w niej kilkanaście godzin. Jest to czasowa opcja, więc jeśli chcecie odzyskać pieniądze, zapoznajcie się z tą wiadomością.

Już w ubiegłym tygodniu pojawiły się informacje od graczy, którzy spędzili w WarCraft 3 Reforged kilka godzin, a mimo to udało się im odzyskać pieniądze. Blizzard długo nie wypowiadał się w temacie, jednak otrzymaliśmy teraz oficjalną wiadomość – firma zazwyczaj korzysta z wytycznych dotyczących refundacji, ale tym razem każdy (niezależnie od dnia zakupu i czasu rozgrywki) może liczyć na zwrot.

Firma przygotowała nawet specjalny system, który ma pomóc wszystkim zainteresowanym, ale trzeba to podkreślić – opcja jest czasowa. Nie mamy pewności, kiedy zostanie to zmienione, jednak jeśli czujecie się oszukani przez Blizzard: korzystajcie.

Blizzard pracuje teraz jednocześnie nad kilkoma aktualizacjami, które mają pomóc ulepszyć doświadczenie wszystkich graczy, jednak trudno powiedzieć, jak w ostateczności będzie wyglądał WarCraft 3 Reforged.

Swoje wrażenia z gry oraz jej braków opisałem w recenzji.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-02-06-blizzard-changes-refund-policy-for-warcraft-3-reforged-to-allow-refunds-upon-request

Tagi: Blizzard Entertainment WarCraft 3 Reforged