Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2020 15:49
WarCraft 3 Reforged
1408V

Warcraft 3 Reforged z poważnym bugiem w trybie multiplayer

Społeczność WarCrafta odkrywa kolejne błędy w Warcraft 3 Reforged. Blizzard nie dopilnował nawet takich szczegółów jak ukrycie zawodników za mgłą wojny. Dwie rasy są widoczne już na samym początku pojedynku.

W WarCraft 3 Reforged nie znajdziemy wielu podstawowych mechanik, które były dostępne w oryginalnej wersji, ale dodatkowo Blizzard nie dopilnował kilku szczegółów. Najnowszy bug odkryty przez graczy pojawia się już na samym początku pojedynku i wpłynie na wiele starć.

Jeśli rozpoczynacie mecz w trybie sieciowym i gracie przeciwko Nocnym Elfom lub Nieumarłym, to możecie dostrzec, w którym miejscu znajduje się przeciwnik. Rywal nie może liczyć na przygotowanie ciekawej taktyki, ponieważ od początku wiemy, w którym miejscu znajduje się oponent.

W przypadku Nocnych Elfów wystarczy spojrzeć na kopalnie – jedna będzie usunięta z mapy (jest oplątana przez Drzewo Życia), a w sytuacji Nieumarłych zobaczycie zmieniony kształt i kolor drzew – mgła wojny powinna ukryć przeciwników. Taki detal może wydawać się błahy, jednak znajomość rywala na mapie podczas pojedynków jest podstawą wielu strategii.

Problem dokładnie przedstawia ekipa Reforged Polska.

Warto sprawdzić:

Źródło: Reforged Polska

Tagi: Blizzard Entertainment WarCraft 3 Reforged