Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.02.2020 17:15
warcraft 3 reforged
3007V

WarCraft 3 Reforged najgorzej ocenianą grą na Metacritic. Bombardowania ciąg dalszy

WarCraft 3 Reforged nadal jest zalewany negatywnymi opiniami w serwisie Metacritic. Jest to obecnie najniżej oceniana gra w historii.

Dwa dni temu pisaliśmy o rozpoczęciu bombardowania negatywnymi ocenami WarCraft 3 Reforged na portalu Metacritic. Sytuacja jest obecnie o wiele gorsza dla Blizzarda - w chwili pisania newsa, na bazie 11767 opinii graczy, najnowsza odsłona kultowej serii ma ocenę na poziomie 0.6 - co więcej, jest to najgorzej oceniana gra na owym serwisie.

Użytkownicy krytykują Blizzarda przede wszystkim za niedotrzymanie obietnic, takich jak ponad 4 godzinne przerywniki filmowe, zmodernizowane UI czy też wiele innowacyjnych funkcji, o które tak bardzo prosili fani serii. Deweloperzy odpowiadający za WarCraft 3 Reforged poszli na łatwiznę - owa gra wyświetla stare, przeskalowane przerywniki filmowe i zawiera masę błędów. 

Gracze w chwili obecnej odradzają każdemu potencjalnemu klientowi kupno zremasterowanej wersji Warcrafta III wydanego w 2002 roku. Remaster najsłynniejszego RTS-a w historii nie spełnił podstawowych oczekiwań graczy, nie mówiąc już kompletnie o bardziej wygórowanych prośbach. WarCraft 3 Reforged zadebiutował 29 stycznia bieżącego roku na komputerach osobistych. 

Źródło: videogameschronicle.com

Tagi: Blizzard Entertainment WarCraft 3 Reforged