Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.04.2019 10:30
God of War
1044V

God of War. Reżyser dzieli się zdjęciami i wspomnieniami z ostatnich 6 lat

Sony i Santa Monica Studio hucznie obchodzą 1 urodziny God of War. Tym razem reżyser gry podzielił się kolejnymi materiałami z powstawania tej kultowej już produkcji.

Cory Barlog znów dzieli się ciekawymi spostrzeżeniami i materiałami z procesu produkcji God of War, które w sobotę obchodziło 1 rocznicę premiery.

Gran Turismo Sport. 5 nowych aut w aktualizacji

Tym razem reżyser God of War opublikował masę zdjęć przedstawiających m.in. storyboardy, notatki i rozmaite "szkice" użyte przy tworzeniu tego znakomitego exclusive'a.

"Wspominając jak szalone było ostatnich 6 lat pomyślałem, że stworzę wątek pt. "GOW fotki + przemyślenia. Szykujcie się, bo to będzie długie. Wszystko zaczęło się od takich szkiców i wykresów, z wczesnymi projektami fabuły. (...)

W trakcie przygotowań członkowie zespołu brali udział w sparingach, survivalowym treningu i pozorowanych walkach, by uzyskać lepszą wiedzę na ten temat, której nie da się pozyskać z książek czy YouTube. (...)

Fotki z PlayStation Experience przypomniały mi, że w panelu wygadałem się, że Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ powstaje nowy God of War. Nie miałem tego wtedy mówić. Miałem w związku z tym pewne problemy. (...)

Mam nadzieję, że podobała się wam ta mała podróż w przeszłość. Dziękuję wszystkim, którzy stworzyli i wspierali tę grę.


Tagi: cory barlog god of war God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment sony santa monica