Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2020 18:45
Dreams Złoto
1624V

Dreams w złocie! Czy będzie to kolejny hit na PS4?

Na PS4 zadebiutowało już kilka bardzo mocnych hitów, a teraz mogę potwierdzić, że Media Molecule zakończyło prace nad Dreams. Czy nowa produkcja utalentowanych twórców LittleBigPlanet podąży drogą innych zespołów Sony i osiągnie duży sukces? Przekonamy się już wkrótce.

Dreams nie jest zwykłą produkcją. Autorzy LittleBigPlanet stworzyli „edytor marzeń”, który pozwala graczom tworzyć wyjątkowe projekty i jeszcze przed premierą zainteresowanym udało się zrealizować serię wyśmienitych pomysłów.

Teraz możemy potwierdzić, że Media Molecule zakończyło główne prace nad grą. Tytuł wyląduje w tłoczni, a zespół może opracowywać łatkę premierową lub zająć się przygotowaniem kolejnej zawartości. Już wcześniej deweloperzy zapowiedzieli, że Dreams będzie wspierane przez lata – w niedalekiej przyszłości powinniśmy usłyszeć o wersji na PS5.

Media Molecule chce tworzyć kolejne motywy przewodnie, dzięki którym gracze jeszcze łatwiej stworzą swoje „marzenia”, a dodatkowo zespół wspominał o licznych i ciekawych funkcjach – jedną była możliwość eksportowania projektów na PlayStation Store, by twórcy mogli zarabiać na swojej pracy.

Co z tego wyjdzie? Mam wrażenie, że Dreams jest ciekawym projektem, który warto będzie obserwować w kolejnych miesiącach.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Dreams:

Źródło: Twitter

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment