The Wonderful 101 zostanie przeniesione na inne konsole. Niebawem ruszy zbiórka na Kickstarterze

Gry (plotka)
768V
The Wonderful 101 zostanie przeniesione na inne konsole. Niebawem ruszy zbiórka na Kickstarterze
Mateusz Wróbel | 02.02.2020, 11:59

Platinum Games już niebawem powinno rozpocząć zbiórkę na Kickstarterze - jej cel to przeniesienie The Wonderful 101 na inne konsole.

Przedwczoraj, na oficjalnym profilu studia PlatinumGames pojawił się interesujący wpis, który nawiązywał do gry The Wonderful 101. Jak możecie zobaczyć poniżej, na pierwszym planie widnieje Hideki Kamiya, projektant owej produkcji, a tuż za nim znajduje się monitor z charakterystyczną datą 1:01, 10 1. PlatinumGames niejednokrotnie droczyło się z fanami, więc odbiorcy od razu skojarzyli wpis z wymienioną powyżej grą.

Wczoraj wieczorem został opublikowany ciekawy materiał od użytkownika GameXplain, w którym zostały omówione pogłoski dostarczone przez anonimowego informatora, z których wynika, że japońskie studio PlatinumGames przygotowuje zbiórkę na serwisie Kickstarter, której celem byłoby przeniesienie The Wonderful 101 na konsolę Nintendo Switch, a być może nawet na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

The Wonderful 101 zadebiutowało 23 sierpnia 2013 roku ekskluzywnie na konsolę Wii U. W produkcji przejmujemy kontrolę nad superbohaterami, którzy muszą powstrzymać obcych przed inwazją.

Warto zajrzeć na:

Źródło: wccftech.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper