Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.02.2020 18:09
Counter-Strike: Global Offensive 2020
2258V

Counter-Strike: Global Offensive przeżywa najlepsze czasy od dnia premiery! Wielkie zainteresowanie grą

Counter-Strike: Global Offensive przeżywa prawdziwe złote czasy i cieszy się największym zainteresowaniem w całej swojej historii!

Gdy na rynku pojawiły się gry typu Battle Royale wielu sądziło, że czasy takich gier jak Counter-Strike są już policzone i ich twórcy będą musieli znaleźć nowe sposoby na przyciągnięcie fanów do swoich produkcji. 

Okazuje się jednak, że szał na Fortnite, PUBG i Apex Legends nie przeszkadza klasycznym strzelankom w podbijaniu rynku. Valve naprawdę musiało poczuć oddech konkurencji na plecach i znaczny spadek zainteresowania CS-em, aby wziąć się do roboty i zaserwować graczom nowe atrakcje. Teraz dzięki operacji Shattered Web, wprowadzeniu własnej wersji Battle Royale, odświeżeniu kilku map i przejściu na model F2P, miłośnicy marki masowo wrócili na pole bitwy i dali grze drugie życie.

Obecnie tytuł regularnie przekracza w szczytowych momentach 800 tysięcy graczy w jednym momencie, a średnia graczy wynosi aż 511 tysięcy - to najwyższy poziom w całej historii gry!

Warto zerknąć na:

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive Valve Valve/Hidden Path Entertainment