Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.02.2020 13:45
The Sims 5 ze szczegółami
2907V

The Sims 5 mogą stawiać na elementy rozgrywki multiplayer. Więcej interakcji i wyzwań

Piąta odsłona The Sims mogła właśnie otrzymać pierwsze ujawnione szczegóły. Wiele wskazuje na to, że multiplayer będzie miał znacznie większe znaczenie. 

The Sims 4 to najnowsza część popularnej serii, która zadebiutowała już ponad 5 lat temu. Wciąż jednak otrzymuje nowe dodatki- zarówno te duże, jak i mniejsze. I choć ciężko się w niej nudzić, to fani bez wątpienia czekają już na kolejną, innowacyjną odsłonę. 

Ostatnimi czasy głośno było o tym, jakoby EA miało pracować nad potencjalną, nową odsłoną serii The Sims. O potencjalną, piątą część, zapytano samego CEO firmy, Andrew Wilsona. Ten zdradził, iż dotychczas, w całej dwudziestoletniej historii, skupiano się na poprawianiu rozgrywki, ale niewystarczająco nad "społecznymi interakcjami i wyzwaniami".

Maxis wciąż myśli o The Sims dla nowej generacji, gdzie wszystko będzie na różnych platformach i oparte na zapisie w chmurze. Powinieneś sobie wyobrazić, że choć pozostaniemy wierni naszym inspiracjom, poprawie tworzenia i samodoskonaleniu, będziemy chcieli wprowadzić więcej konkurencji i interakcji międzyspołecznych- podobnie, jak onegdaj w The Sims Online. To wszystko będzie integralną częścią.

Jesteśmy bardzo podekscytowani. Jest to gra, która tak naprawdę nie ma konkurencji w swoim gatunku, jeśli chodzi o dostarczanie i spełnianie tych potrzeb, które mają gracze. Uważamy, że to dla nas ogromna szansa na wieloletni rozwój. 

Trzeba przyznać, że CEO powiedział całkiem dużo i bardzo możliwe, że zdradził niejako, iż nadchodząca część The Sims przyniesie więcej rozgrywki multiplayer. Nie powinniśmy oczekiwać, iż będzie to dokładnie MMORPG, jak w przypadku wspomnianej w wywiadzie części, ale bez wątpienia dostaniemy nieco więcej interakcji online. 

Przeczytaj także:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/the-sims-5-multiplayer/

Tagi: Electronic Arts Maxis The Sims 4