Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.02.2020 14:45
Spider-Man skrypt w twardej oprawie
457V

Marvel's Spider-Man. Książka zawierająca skrypt oraz zakulisowe informacje w przedsprzedaży

Insomniac Games oficjalnie wydaje skrypt, który zawierał będzie także kilka informacji zza kulis tworzenia gry. Książka zamknięta została w twardej oprawie, więc może być świetnym prezentem dla każdego fana produkcji.

Marvel's Spider-Man był bez wątpienia jedną z lepszych gier 2018 roku, która znalazła się na samym szczycie wielu rankingów. Wydana w ubiegłym roku Marvel's Spider-Man – Edycja Gry Roku pozwoliła trafić produkcji do kolejnych odbiorców, którzy zwlekali z zakupem. 

Nie ulega wątpliwości, że druga część przygód Człowieka Pająka byłaby ogromnym wydarzeniem dla wszystkich fanów. Na ten moment docierają do nas jedynie domysły i plotki, więc trzeba zadowolić się tym, co mamy. W oczekiwaniu bez wątpienia pomóc może najnowsze dzieło od Insomniac Games.

I bynajmniej nie chodzi tu o grę! Twórcy wydają oficjalny skrypt, który zawierał będzie także wiele ciekawych, zakulisowych informacji z samego procesu tworzenia projektu- od początku, aż do końca. Całość oprawiona została w twardą okładkę i zmieściła się na 240 stronach

Książka trafiła już do wielu internetowych sklepów, również na Amazona, a jej cena w przedsprzedaży wynosi 50 dolarów (około 200 złotych). Premiera przewidziana jest na 11 lutego i prawdopodobnie w okolicach tej daty poznamy więcej szczegółów odnośnie do jej zawartości. 

spider-man skryptInteresujesz się tą marką? Przeczytaj obowiązkowo:

Źródło: https://www.amazon.com/Marvels-Spider-Man-Script-Insomniac-Games/dp/1302921363

Tagi: insomniac games Marvel's Spider-Man – Edycja Gry Roku Sony Interactive Entertainment (SIE)