Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2020 21:03
Spider-Man 2
863V

Spider-Man 2 w 2021 roku na PS5? Plotki o grze Insomniac Games

Insomniac Games od dawna pracuje nad tajnym projektem, którym podobno jest Spider-Man 2. W Sieci wylądowały plotki dotyczące nowej gry i szczegóły brzmią naprawdę nieźle. Wielu fanów przygody z PS4 przyjęłoby taką część z otwartymi ramionami.

Spider-Man 2 nie został jeszcze zapowiedziany, ale coraz częściej pojawiają się przecieki dotyczące produkcji, która według najnowszych plotek ma zadebiutować w 2021 roku i trafić już na PS5. Szczegóły – choć nie możemy ich potwierdzić – zebrała redakcja Daily Gaming Report.

Insomniac Games ma tym razem zapewnić większą mapę, która będzie zawierać także między innymi Queens i Brooklyn – to w tych miejscach urodzili się Peter Parker i Miles Morales. W temacie historii nie pojawiły się większe informacje, jednak część wydarzeń ma odbyć się zimą, w całą opowieść jest zamieszane Oscorp, a twórcy podobno chcą zabawić się klonowaniem – pojawi się Ben Reilly? Spider-Man ma tym razem zmierzyć się z między innymi Venomem, Zielonym Goblinem, Carnagem, Mysterio, Jaszczurem, Cardiaciem i kilkoma innymi postaciami.

Twórcy podobno postawią na drugiego, grywalnego bohatera i Miles otrzyma nawet własny styl walki z unikalnymi zdolnościami względem Parkera. W grze ponownie mamy trafić na system losowych przestępstw, ale teraz mechanika bardziej przypomina lochy z Diablo.

Nie są to w żaden sposób potwierdzone informacje, jednak plotki o nowym Spider-Manie krążą w Sieci od dawna. W sumie nie będę specjalnie zaskoczony, jeśli tytuł faktycznie zostanie ujawniony w przeciągu najbliższych miesięcy.

Na portalu polecamy także:

Źródło: https://www.psu.com/news/rumor-spider-man-2-release-coming-2021/

Tagi: Insomniac Games playstation 5 ps5 spider-man spider-man 2