Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.01.2020 16:15
Były prezes SIE Worldwide Studios uważa, że przejęcie Insomniac Games przez Sony było wyśmienitym ruchem
1570V

Były prezes SIE Worldwide Studios uważa, że przejęcie Insomniac Games przez Sony było wyśmienitym ruchem

Były prezes SIE Worldwide Studios oznajmił, że kupienie Insomniac Games przez Sony było najlepszym ruchem japońskiego giganta.

Nikt, oprócz samego Shawna Laydena nie wie, dlaczego owy mężczyzna opuścił szeregi Sony - zajmował on stanowisko prezesa SIE Worldwide Studios w Sony. Po najnowszym wpisie na oficjalnym koncie byłego prezesa możemy być przekonani, że obie strony rozeszły się w dobrych warunkach.

Layden uwielbiał publikować nowe informacje i chwalić się wysiłkami Sony przy nowych grach do czasu jego odejścia od japońskiego giganta. Dzisiaj podzielił się z nami tweetem, w którym oznajmił, że przejęcie Insomniac Games, twórców najnowszego Spider-Mana, było wyśmienitym ruchem ze strony Japończyków. Były prezes uważa, że jest to jedno z największych osiągnięć Sony.

Insomniac Games wydało m.in Spider-Man (2018) na konsolę PlayStation 4 - produkcja została doceniona przez młodych fanów człowieka-pająka, jak i starszych odbiorców. Według wielu osób, jest to zdecydowanie jedna z najmocniejszych gier na konsolę Sony. Po sieci krążą obecnie plotki sugerujące, że Sony przymierza się do prezentacji swojego nadchodzącego urządzenia, PS5 - podczas prezentacji ma zostać przedstawiony pierwszy materiał z pełnoprawnej kontynuacji Spider-Mana.

Warto zajrzeć na:

Źródło: PushSquare

Tagi: Insomniac Games Layden sony Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018) Worldwide Studios