Marvel's Spider-Man – Edycja Gry Roku

Marvel's Spider-Man – Edycja Gry Roku

8,5
77 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Insomniac Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Przygodowa,   Otwarty świat,   Kolekcje
Śr. czas:
45 godzin
Premiery
Świat:
28.08.2019
Europa:
28.08.2019
Polska:
28.08.2019
Producent:
Insomniac Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Przygodowa,   Otwarty świat,   Kolekcje
Śr. czas:
45 godzin
Premiery
Świat:
28.08.2019
Europa:
28.08.2019
Polska:
28.08.2019

Marvel's Spider-Man – Edycja Gry Roku - opis gry

Marvel's Spider-Man: Game Of The Year Edition (u nas wydane jako Marvel's Spider-Man – Edycja Gry Roku) to zbiór osadzonych w otwartym świecie gier przygodowych wyprodukowanych przez Insomniac Games. Pakiet został wydany 28 sierpnia 2019 roku (również w Polsce) przez Sony Interactive Entertainment (w Polsce przez polski oddział) wyłącznie na PlayStation 4.

Produkcja jest zbiorczym wydaniem do wydanego w 2018 roku Marvel's Spider-Man (Spider-Man (2018)) w ramach którego twórcy zawarli wersję podstawową, przepustkę sezonową (Miasto, które nie śpi) oraz dodatki kosmetyczne - zawartość dodatkowa dostępna jest wyłącznie drogą cyfrową.

Dalsza część tekstu pod wideo

W ramach wątku fabularnego Marvel's Spider-Man opowiedziana jest osadzona w Nowym Jorku historia, gdzie graczowi przyjdzie pokierować Peterem Parkerem, znanym także jako Spider Man. Pewnego dnia mierzy się on z Kingpinem, jednym z bossów przestępczego półświatka. Kiedy zostaje on pokonany i zaaresztowany, powstaje po nim pustka, która to zostaje szybko zapełniona przez dużo poważniejsze zagrożenie. Teraz także ono musi zostać pokonane, by w Nowym Jorku zapanował pokój.

W ramach pierwszego dodatku (Marvel’s Spider-Man: Chapter One - The Heist) opowiedziana jest historia konfliktu Spider Mana z Black Cat,  gdzie w tle mamy zagorzałą walkę o wpływy w półświatku.

W ramach drugiego dodatku (Marvel’s Spider-Man: Chapter Two - Turf Wars) opowiedziana jest historia osadzona w Nowym Jorku, gdzie wybucha wojna terytorialna między gangiem Maggia a Hammerhead'em. Spider Man musi wejść i położyć kres tej rywalizacji, zanim stanie się ona groźna nie tylko dla jej uczestników, ale i całego miasta.

W ramach trzeciego dodatku (Marvel’s Spider-Man: Chapter Three - Silver Lining) opowiedziana jest historia, gdy to wskutek splotu różnych okoliczności Spider Man musi zbratać się z Silver Sable. Okazało się bowiem, że skradziono jej pewną technologię, która w niepowołanych rękach może stanowić śmiertelne zagrożenie nie tylko dla miasta w którym dzieje się akcja gry. Zatem wkracza on w akcję celem odzyskania zguby zanim stanie się coś złego.

Wideo - Marvel's Spider-Man – Edycja Gry Roku

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper