Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.01.2020 09:50
Hideo Kojima o filozofii w Death Stranding
585V

Death Stranding. Hideo Kojima opowie o filozofii gry podczas GDC 2020

Marcowe wydarzenie GDC 2020 może rzucić nieco światła na najbardziej zagmatwane i enigmatyczne elementy zeszłorocznego hitu od Kojima Productions.

Death Stranding zadebiutowało już dwa miesiące temu i bardzo szybko zdobyło uznanie fanów i krytyków z całego świata. Gra ma wszystko to, za co fani kochają jej autora. Są niejednoznaczne przesłania, mnóstwo symboliki oraz wiele nawiązań, które mają wywrzeć na nas silny wpływ. 

Produkcje Kojimy mają do siebie jednak to, że są niezwykle zagmatwane. Wygląda na to, że już podczas tegorocznego Game Developer Conference troszkę może się rozjaśnić (albo i nie, znając Hideo). Reżyser ma wystąpić na konferencji i opowiedzieć co nieco o samej produkcji. Dokładniej ujmując- o filozofii designu. Rozmowa może przynieść mnóstwo smaczków zza kulis tworzenia projektu.

Wydarzenie rozpocznie się 16 marca i będzie trwało nieprzerwanie aż do 20 marca. Niestety nie wiemy jeszcze, o której godzinie, ani nawet w jaki dzień, będzie miał miejsce panel prowadzony przez cenionego twórcę. Prawdopodobnie wszystko rozjaśni się w ciągu najbliższych kilku tygodni. O wszystkim będziemy Was informować na bieżąco. 

Więcej o tej grze na naszej stronie:

Źródło: https://gamingbolt.com/hideo-kojima-will-talk-design-philosophy-of-death-stranding-at-gdc-2020

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment