Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2020 19:02
Two Point Hospital
575V

Two Point Hospital prezentuje rozgrywkę z PS4. Szykujcie się na budowę szpitali

Two Point Studios promuje konsolowe wydanie Two Point Hospital. Twórcy opublikowali materiał, podczas którego prezentują wersję z PS4. Deweloperzy opowiadają o nowym wyzwaniu i rozbudowują szpital.

Two Point Hospital trafiło na rynek w sierpniu 2018 roku, ale deweloperzy od początku zapowiadali, że zamierzają poprawić i ulepszyć grę – po kilku miesiącach produkcja otrzymała szereg potrzebnych aktualizacji. W ubiegłym roku studio zapowiedziało wydanie konsolowe, które miało zadebiutować po kilku miesiącach. Studio nie chciało wrzucić na rynek niedopracowanej produkcji, opóźniło premiery i strategia 25 lutego zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One oraz Nintendo Switchach dokładnie.

Teraz twórcy postanowili opowiedzieć o samym tytule podkreślając dostosowanie rozgrywki do konsol. Główny projektant gry, Ben Huskins, wraz projektantką interfejsu, Lauren Woodroffe przedstawiają tytuł i pokazują jego uroki – wszystko na PS4.

Two Point Hospital trafi szczególnie w gust graczy, którzy lata temu zagrywali się w Theme Hospital – nowa propozycja jest w zasadzie duchowym spadkobiercą tego klasyka, ponieważ nad tytułem pracował zespół, który rozwijał grę z 1997 roku.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Sega Two Point Hospital Two Point Studios