Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2019 18:21
Two Point Hospital
664V

Two Point Hospital z nową datą premiery. Gra trafi na konsole i do Xbox Game Pass

Twórcy Two Point Hospital potwierdzili nową datę premiery produkcji, która na początku przyszłego roku trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha. Z tytułem zapoznają się także subskrybenci Xbox Game Pass.

W pierwotnych założeniach Two Point Hospital powinno trafić na konsole pod koniec 2019 roku, ale twórcy zdecydowali się przełożyć premierę. Dzisiaj możemy potwierdzić, że debiut gry odbędzie się 25 lutego – od tego dnia będziemy zarządzać szpitalem na PlayStation 4, Xboksach One oraz Nintendo Switchach.

Podczas rozgrywki odkryjemy aż 119 niezwykłych chorób, a wydanie na konsole zostanie rozszerzone o dwa dodatki – „Wielkastopa” oraz „Wyspa Pebberley", które dodadzą aż 21 nowych lokacji do odwiedzenia i zbudowania placówki medycznej. Deweloperzy całkowicie przebudowali tytuł, by zapewnić wszystkim graczom świetne wrażenia – studio zajęło się dokładnym przeniesieniem i dostosowaniem zabawy na kontrolery.

Warto dodać, że Two Point Hospital wyląduje w Xbox Game Pass – na zwiastunie pojawia się logo usługi. Autorzy aktualnie nie chcą zdradzić, czy będzie to kolejna gra third-party, która będzie dostępna w usłudze Microsoftu od dnia premiery.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Sega Two Point Hospital Two Point Studios