Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2020 15:15
Star Wars Battlefront 2
1436V

Star Wars Battlefront 2 z opóźnioną aktualizacją. Twórcy natrafili na krytyczny błąd

DICE potwierdziło problemy z najnowszą aktualizacją do Star Wars Battlefront 2. Studio na szczęście jeszcze przed premierą plików odkryło „krytyczny błąd”, przez który zdecydowano się opóźnić premierę nowej zawartości.

Star Wars: Battlefront II (2017) zadebiutował w listopadzie 2017 roku, ale premiera gry była dla DICE dopiero początkiem wymagającej pracy. Twórcy przebudowali całą produkcję i jednocześnie pracowali nad nową zawartością. Choć tytuł ma już swoje lata, to studio wciąż pracuje nad nowościami.

Najnowsze pliki miały trafić do Star Wars Battlefront 2 już 30 stycznia, ale Ben Walke potwierdził opóźnienie premiery aktualizacji. Deweloperzy natrafili na „krytyczny błąd”, przez który w niektórych meczach nie moglibyśmy eliminować przeciwników.

Studio na szczęście przed premierą znalazło problem i właśnie go usuwa. Rozszerzenie zostanie opublikowane w przyszłym tygodniu – gracze mogą w tym wypadku liczyć na pojawienie się w tytule BB-8 oraz BB-9E. Są to nowi bohaterowie, którzy na pewno zostaną odpowiednio wykorzystani przez graczy.

Wkrótce powinniśmy poznać kolejne plany DICE dotyczące Star Wars Battlefront 2.

Sprawdźcie inne informacje o Star Wars:

Źródło: https://wccftech.com/star-wars-battlefront-2-january-update-delayed/

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)