Hunters o łowcach nazistów promowany zwiastunem. Al Pacino zaprasza na polowanie

Filmy i seriale
1088V
Hunters o łowcach nazistów promowany zwiastunem. Al Pacino zaprasza na polowanie
Iza Łęcka | 29.01.2020, 10:36

Amazon coraz chętniej promuje „Hunters”. Najnowszy serial otrzymał kolejny zwiastun, który został przygotowany z okazji zbliżających się finałów Super Bowl.

Z niedzieli na poniedziałek odbędzie się kolejny finał Super Bow, podczas którego jak zawsze będziemy świadkami wielu specjalnych reklam. Część reklamodawców publikuje materiały jeszcze przed rozgrywkami - dzięki takiej praktyce mamy możliwość sprawdzenia kolejnego zwiastuna „Hunters”.

Serial może okazać się jednym z hitów Amazon Prime Video. Już wszystkie przedstawione trailery prezentują bardzo wysoką jakość, a stworzona historia nie tylko wydaje się intrygująca, ale i zapowiada emocjonujące wydarzenia. W produkcji poznamy grupę łowców nazistów – w 1977 roku wielu wysoko postawionych urzędników w Stanach Zjednoczonych jest zwolennikami powstania Czwartej Rzeszy. Na czele zespołu staje Al Pacino.

Premiera "Hunters" odbędzie się 21 lutego. Reżyserem oraz producentem serialu jest Jordan Peele, którego na pewno dobrze znacie z „Uciekaj”. Wkrótce powinny zostać opublikowane pierwsze opinie dotyczące produkcji.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper