Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2020 17:07
Mortal Kombat Legends Scorpion's Revenge
2491V

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge na pierwszym zwiastunie! To może się udać

Nie musieliśmy długo czekać na pierwszą prezentację „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge”. Zwiastun animacji został opublikowany i materiał wygląda zaskakująco dobrze. Fani Mortal Kombat muszą zacierać rączki.

W połowie miesiąca ujawniono „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge”. Jest to film animowany stworzony przez Warner Bros. Animator, którego przedstawiciele współpracowali z między innymi Eden Boonem. Ojciec Mortala otrzymał wgląd w projekt, więc możemy mieć nadzieje, że tytuł nie zawiedzie.

W weekend Boon potwierdził, że Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge” będzie brutalny i film otrzymał kategorię R – możemy w tej sytuacji mieć pewność, że produkcja zadebiutuje w niedalekiej przyszłości. Wcześniej wydawca informował o premierze w połowie 2020 roku.

Na materiale zobaczycie znanych bohaterów, którzy wyglądają naprawdę dobrze. W animacji zerkniemy na wiele zaciętych pojedynków – autorzy pozwolą spojrzeć na ruchy między innymi: Johnny'ego Cage'a, Scorpiona, Raidena, Liu Kanga, Sub-Zero, Shang Tsunga czy też nawet Goro.

Ethan Spaulding („Batman: Assault on Arkham”, „Justice League: Throne of Atlantis”) zajął się reżyserią produkcji, a Jeremy Adams („Supernatural”, „Teen Titans Go! Vs. Teen Titans”) stworzył historię. 

Co o tym sądzicie?

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: animacja film Mortal Kombat Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge zwiastun