Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.01.2020 14:30
Mortal Kombat Scorpion's Revenge z Rką
1769V

Mortal Kombat Scorpion's Revenge będzie wyjątkowo brutalne. Film dostanie kategorię "R"

Zapowiedziana w zeszłym tygodniu animacja została określona przez specjalne komisje, jako film dla dorosłego widza. Wygląda na to, że będzie bardzo krwawo!

Już w zeszłym tygodniu informowaliśmy Was, iż w produkcji znajduje się nie jeden, a dwa filmy na licencji popularnej bijatyki! Warner Bros. oficjalnie zapowiedziało, że w fazie tworzenia jest aktualnie "Mortal Kombat Scorpion's Revenge", który pojawi się jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku! 

Teraz dowiedzieliśmy się, że film animowany został oficjalnie objęty kategorią filmową "R". Oznacza to, że produkcja przeznaczona jest dla dorosłego widza (dokładniej: powyżej 17 roku życia). Co możemy uraczyć podczas seansu? Dużo wulgarnego języka, nagość i bardzo dużo krwi oraz wszelkiej maści flaków. Będzie więc ostro- to na pewno. 

Początkowo fani byli nieco sceptycznie nastawieni do samego filmu, ale wiele wskazuje na to, że w jego tworzenie zaangażowany jest sam Ed Boon. Ciężko sobie wyobrazić, aby pozwolił on na zrobienie z marką czegoś, co potem odbijałoby się czkawką przez długie lata. Pozostaje czekać i przekonać się na własnej skórze, co wytwórnia dla nas szykuje

Więcej o serii przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://gamerant.com/mortal-kombat-11-movie-r/

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios warner bros.