Iza Łęcka Iza Łęcka 24.01.2020 07:00
Joker Mortal Kombat 11
6051V

Joker jest wyjątkowo brutalny. Fatality i gameplay z Mortal Kombat 11

Joker w Mortal Kombat 11 pokaże światu swoje najmroczniejsze oblicze. NetherRealm Studios zadbało, by postać z DC charakteryzowała się niezwykle brutalnymi atakami, które idealnie pasują do realiów bijatyki.

Joker nie bez powodu pojawia się w kolejnej grze NetherRealm Studios. Twórcy umiejętnie wykorzystują wszystkie atuty postaci i prezentują jego niezwykle mroczne oblicze. Nie inaczej jest w przypadku Mortal Kombat 11, gdzie zobaczymy uśmiechającego się klauna, który chętnie masakruje swoich przeciwników i dosłownie tapla się w ich krwi.

Deweloperzy kolejny raz zaprezentowali bardzo brutalne i oryginalne Fatality – projektanci tych krwawych scen wykorzystują wszystkie ikoniczne zabawki Jokera. Widzimy tutaj pozytywkę, rękawice bokserską na sprężynie czy też klasyczny karabin. Postać posiada także swoją klasyczną laskę oraz chętnie sięga po dwa noże.

NetherRealm Studios raczej nie zawiodło oczekiwań społeczności Mortal Kombat, jednak nadal czekamy na jedną z najważniejszych informacji ostatnich miesięcy. Twórcy podczas Kombat Kast nie zapowiedzieli Mortal Kombat Kollection Online.

Jak oceniacie możliwości Jokera? Zawodnik będzie dostępny w grze od 28 stycznia.

Joker w Mortal Kombat 11

Na naszym serwisie możecie także sprawdzić kolejne informacje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: joker Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.