Iza Łęcka Iza Łęcka 22.01.2020 12:19
Joker MK 11
1001V

Injustice 3 w zajawce Mortal Kombat 11? Ed Boon zaprzecza, fani mu nie wierzą

Ed Boon wywołał w nocy burzę publikując nową zajawkę Mortal Kombat 11. W materiale Joker wspomina o „Injustice 3”, co dla wielu graczy stało się okazją do świętowania. Twórca na fali coraz bardziej gorących reakcji postanowił zaprzeczyć, jednak... Fani mu nie wierzą.

Wczoraj NetherRealm Studios opublikowało nową zajawkę Mortal Kombat 11, na której rozmawia ze sobą dwóch Jokerów. Podczas krótkiej wymiany zdań padają ważne słowa – „Injustice” oraz „Trzy”– które dla wielu graczy wydają się nieprzypadkowe. Sympatycy rozpoczęli już świętowanie, co jak najbardziej nie wydaje się zaskakujące, bowiem twórcy serii Mortal Kombat i Injustice przyzwyczaili graczy do publikowania podobnych zajawek.

Oficjalna wiadomość:

Reakcje fanów:

Na entuzjastyczne reakcje fanów bijatyk niezwykle szybko zareagował sam Ed Boon, który zniszczył (lub raczej próbował) marzenia o Injustice 3. Wspomniał on na Twitterze, że opublikowana wiadomość nie jest żadną zajawką. Co na to społeczność? Gracze dobrze znają Boona i jak na razie nikt nie wydaje się wierzyć szefowi NetherRealm Studios.

Oficjalna wiadomość:

Reakcja fanów:

Twórca już niejednokrotnie dał się poznać społeczności z publikacji różnych zajawek czy informacji, którym przyświecał jeden cel: wzbudzić wśród fanów odpowiednie poruszenie. W tym wypadku pojawia się nawet przypuszczenie, że nikt nie spodziewali się tak szybkiej reakcji społeczności, a to Warner Bros. powinno ujawnić nową grę.

Analizując jednak kalendarz wydawniczy NetherRealm Studios, raczej nie byłoby zaskoczeniem, gdy w 2021 roku zagralibyśmy w Injustice 3 (tylko główne projekty):

  • 2011 - Mortal Kombat
  • 2013 - Injustice: Gods Among Us
  • 2015 - Mortal Kombat X (2016) Mortal Kombat XL
  • 2017 - Injustice 2
  • 2019 - Mortal Kombat 11

Dotychczas po dwóch latach od premiery Mortal Kombat pojawiała się nowa odsłona Injustice. Wspomniany wyżej materiał zapowiadał się na całkiem chwytliwą zajawkę - możemy mieć pewność, że część graczy jednak będzie wyczekiwać kolejnej części bijatyki.

Na naszym serwisie możecie także sprawdzić kolejne informacje:

Źródło: Twitter Mortal Kombat / Ed Boon

Tagi: Ed Boon Injustice 3 mortal kombat 11 NetherRealm Studios warner bros.