Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.12.2019 10:15
Microsoft Flight Simulator na nowych screenach
954V

Microsoft Flight Simulator wciąż zachwyca. Twórcy prezentują nowe zrzuty ekranu

Microsoft podzielił się kilkoma nowymi ujęcia ze swojej nadchodzącej gry. I choć można sceptycznie podchodzić do tego typu projektów, to trzeba oddać, że wygląda obłędnie. 

Microsoft Flight Simulator to gra, której warto wyczekiwać. Już same zapowiedzi robią ogromne wrażenie, a co dopiero, gdy przyjdzie nam siąść za sterami samolotów, w tym ambitnym symulatorze. Gra bez wątpienia trafi do wszystkich fanów rozrywki tego typu.

Twórcy postanowili udostępnić garść nowych zrzutów ekranu z produkcji. Chyba nie zaskoczę nikogo, jeśli napiszę, iż wypadają one wręcz oszałamiająco. Wydaje się, że pod względem wizualnym wszystko stoi tu na najwyższym poziomie. Jakość tekstur, oświetlenie, wysoki realizm graficzny... Ciężko się do czegoś przyczepić! 

Pięć nowych zdjęć ponownie prezentuje nam (jak miało to miejsce kilkukrotnie wcześniej) zupełnie różne ujęcia i odmienne tereny w oddali. Co więcej, zdaje się, że możemy przyjrzeć się także różnym warunkom panującym w przestworzach, a także odmiennym porom dnia. Sprawdźcie sami w galerii poniżej!

Twórcy podzielili się także planem odnośnie do kreowania projektu. Ten obejmuje okres od listopada do lutego włącznie. Rzućcie okiem, co czeka nas w najbliższych tygodniach:

Microsoft Flight Simulator development map

Microsoft Flight Simulator zadebiutuje już w przyszłym roku, lecz na dokładną datę premiery musimy jeszcze poczekać. Spekuluje się (i sam jestem fanem tej teorii), że będzie to prawdopodobnie druga połowa 2020. Czas pokaże!

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/12/microsoft-flight-simulator-keeps-looking-gorgeous-in-new-screenshots-more-videos-coming/

Tagi: Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios