Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.01.2020 17:45
metro
1301V

Metro Exodus. DLC Sam's Story z datą premiery

Do sieci wyciekł obrazek przedstawiający datę oficjalnej prezentacji i datę premiery dodatku Sam's Story.

Metro Exodus to trzecia pełnoprawna odsłona kultowej serii zapoczątkowanej przez zasłużonego rosyjskiego pisarza, Dmitry Glukhovsky'ego. Postapokaliptyczna przygoda FPS inspirowana książkami została stworzona przez studio 4A Games, a sama produkcja została bardzo ciepło przyjęta przez krytyków, jak i graczy na całym świecie.

Fani serii oczekują obecnie kolejnego fabularnego rozszerzenia dla owej produkcji, poświęconego jednemu z naszych towarzyszy przebywających w pociągu Aurora, który posłużył nam za miejsce spotkań i środek transportu w Metro Exodus. Ludzie są zaciekawieni dalszymi losami Sama - dzięki wyciekowi wiemy, że rozszerzenie będzie dostępne do pobrania 11 lutego 2020 roku.

Wyciek powstał przez przypadkowe przesłanie obrazu promującego DLC Sam's Story. Został on bardzo szybko usunięty przez deweloperów, ale portal TheGamePost zdążył wykonać zrzuty ekranu. Dodatkowo, oficjalnego ogłoszenia dokładnej daty premiery dodatku możemy spodziewać się 30 stycznia, a przynajmniej tak wskazuje tekst na poniższym obrazku.

Metro Exodus zadebiutowało 15 lutego minionego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Warto zajrzeć na:

Źródło: psu.com

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro Exodus