Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2020 15:21
Metro Redux Switch
1380V

Metro Redux oficjalnie na Nintendo Switch. Twórcy nie oszczędzają i prezentują Skrzynię Strażnika

Fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów serii Metro. Potwierdziły się plotki oraz przecieki dotyczące przeniesienia Metro Redux na Nintendo Switcha. Już wkrótce zagramy w Metro dosłownie w każdym miejscu.

Fani serii Metro mogą zacierać rączki. Metro Redux będzie dostępne na Nintendo Switchu już 28 lutego i w tym wypadku cała zawartość zostanie zapisana na 16GB kartridżu – nie będziemy zmuszani do pobierania dodatkowej zawartości z Sieci. Gracze mogą także liczyć na lokalizacje: polskie napisy + angielski lub rosyjski dubbing.

W Metro Redux znajdziemy oczywiście Metro 2033 i Metro: Last Light ze wszystkimi wcześniej wydanymi rozszerzeniami – w samym Metro: Last Light znajdziecie dodatki, których ukończenie zajmuje dobre 10 godzin.

Jeśli zamówicie Metro Redux przed premierą, to otrzymacie Skrzynię Strażnika – jest to dwustronny plakat, zestaw przypinek, dwustronna litografia oraz etui na pudełko. Będzie to na pewno miłe wydanie dla wszystkich graczy, którzy od dawna czekali na przeniesienie Metro na konsolę Nintendo.

Metro Redux Skrzynia Strażnika

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Nintendo Switchu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro: Redux