Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.01.2020 15:30
Noah Mills w serialu Marvela
360V

The Falcon and The Winter Soldier. Noah Mills dołącza do obsady serialu

Do obsady nadchodzącego serialu Disneya, "The Falcon and The Winter Soldier", dołączył aktor, którego serialowi fani powinni bardzo dobrze kojarzyć. 

"The Falcon and The Winter Soldier" to bez wątpienia najbardziej wyczekiwany serial Marvel Cinematic Universe tego roku. Fabuła skupi się na historii dwóch bohaterów, którzy wcześniej stali nieco w cieniu, względem głównych postaci filmowego świata na podstawie komiksów. 

Do obsady aktorskiej dołącza kolejny znany aktor, Noah Mills. Będzie miał okazję znaleźć się w bardzo doborowym towarzystwie, zaraz obok takich nazwisk, jak: Anthony Mackie, Sebastian Stan, Daniel Bruhl, Emily VanCamp, Wyatt Russell, Desmond Chiam i Miki Ishikawa.

Aktor znany jest najbardziej z produkcji należących do stacji NBC. Mowa o "The Enemy Within" oraz "The Brave" Oba tytuły to bardzo dobrze przyjęte seriale, w których grał niebagatelną rolę. Zaliczył także występ na dużym ekranie, gdzie zagrał Nicky'ego w "Seks w Wielkim Mieście 2". 

Serial, którego reżyserią zajmie się Kari Skogland, zadebiutuje już w sierpniu tego roku i będzie musiał wziąć na swoje barki pierwsze wrażenie ze strony seriali Marvela. 

Noah Mills

Więcej o tym projekcie znajdziesz na naszym portalu:

Źródło: https://deadline.com/2020/01/the-falcon-and-the-winter-soldier-noah-mills-cast-disney-plus-series-1202840180/

Tagi: disney plus Marvel Noah Mills The Falcon and The Winter Soldier