Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.11.2019 11:30
Sebastian Stan na planie filmu
808V

The Falcon and The Winter Soldier. Nowe zdjęcia z planu serialu Marvela

Sebastian Stan, odtwórca głównej roli w jednym z nadchodzących seriali Marvela, pracuje już na planie produkcji. Zobaczcie nowe zdjęcia z kręcenia "The Falcon and The Winter Soldier".

"The Falcon and The Winter Soldier" to jeden z bardziej wyczekiwanych seriali, które wejdą w skład Marvel Cinematic Universe. Opowie on o perypetiach dwóch bohaterów, którzy żyli bardzo blisko głównych dowodzących ekipą Avengers: Bucky'm Barnesie oraz Samuelu Wilsonie.

W Internecie pojawiły się własnie nowe zdjęcia, które przedstawiają Sebastiana Stana (odtwórcę roli Barnesa) na planie serialu. Ostatni raz mogliśmy oglądać tę postać w finale "Avengers: Koniec gry", gdzie żegnał swojego starego przyjaciela. 

Co bardzo ciekawe, wreszcie możemy zobaczyć, jaką zmianę wyglądu przeszła postać. Daleko mu do aparycji wyniszczonego Zimowego Żołnierza, którego pamiętamy. Bucky ściął włosy oraz pozbył się zarostu z twarzy. Jedyne, co pozostało niezmienione, to styl ubioru, gdzie dalej możemy widzieć go w charakterystycznej skórze. Nie zabrakło także rękawiczek, które służą do ukrywania mechanicznej protezy ręki

Serial zadebiutuje już w sierpniu 2020 roku, więc będzie jednym z pierwszych 4 Fazy. Zdecydowanie jest na co czekać, albowiem obaj główni aktorzy zdążyli pokazać nam już próbki swoich możliwości w innych produkcjach. 

Interesujesz się projektami Marvela? Przeczytaj też:

Źródło: Twitter

Tagi: Disney marvel Sebastian Stan The Falcon and the Winter Soldier