Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.12.2019 10:40
The Falcon and The Winter Soldier nowi aktorzy
2738V

The Falcon and The Winter Soldier. Dwóch nowych aktorów zasila obsadę serialu od Marvela

Do obsady nadchodzącego serialu Disneya, "The Falcon and The Winter Soldier", dołączyła dwójka całkiem znanych aktorów. 

"The Falcon and The Winter Soldier" to bez wątpienia jeden z bardziej wyczekiwanych seriali przyszłego roku od Disney Plus. Opowie on o historii dwóch bohaterów, którzy w filmach zaliczanych do Marvel Cinematic Universe bardzo często byli odsuwani na bok.

Najnowsza produkcja ma to zmienić i pozwolić rozwinąć skrzydła aktorom, którzy się w nich wcielają. Anthony Mackie i Sebastian Stan, bo o nich mowa, będą głównymi bohaterami pierwszego serialu, jaki włączony zostanie do kanonu Kinowego Uniwersum, nad którym czuwa Kevin Feige. 

Do obsady dołączyła właśnie dwójka nowych aktorów. Pierwszym z nich jest Desmon Chiam, którego możemy kojarzyć z "Reef Break" oraz "Now Apocalypse", dwóch świeżych seriali, które debiutowały w mijającym roku. Ekipę na planie zasiliła także Miki Ishikawa ("The Terror: Infamy"). Oboje są azjatyckiego pochodzenia. 

Serial, którego reżyserią zajmie się Kari Skogland, zadebiutuje już w sierpniu 2020 roku. I bez dwóch zdań będzie musiał dźwignąć na swoich barkach ciężar dobrego rozpoczęcia i pierwszego wrażenie seriali Marvela od Disneya. 

Desmond Chiam oraz Miki Ishikawa

Interesujesz się projektami Marvela? Przeczytaj też:

Źródło: https://deadline.com/2019/12/the-falcon-and-the-winter-soldier-desmond-chiam-miki-ishikawa-disney-plus-marvel-studios-1202808396/

Tagi: Desmond Chiam Disney marvel Miki Ishikawa The Falcon and the Winter Soldier