Iza Łęcka Iza Łęcka 24.07.2019 11:17
zemo komiksowy wizerunek
1354V

Falcon i Zimowy żołnierz – baron Zemo na pierwszych ujęciach

Najnowszy serial osadzony w universum Marvela „Falcon i Zimowy żołnierz” zyskał nowego antagonistę. Zemo, znany już z kinowych ekranizacji o herosach, powróci w swoim klasycznym wydaniu.

„Falcon i Zimowy żołnierz” będzie pierwszym serialem Marvela, który wystartuje na najnowszej platformie Disney+. W role głównych bohaterów wcielili się Anthony Mackie i Sebastian Stan. Premiera przygód superbohaterów zaplanowana jest na sierpień 2020 roku. Za historię odpowiedzialny będzie scenarzysta Derek Kolstad , znany z trylogii „Johna Wicka”, a reżyserem została Kari Skogland.

Jak wiemy z materiałów udostępnionych w ramach konwentu Comic-Con, do obsady serialu dołączy Daniel Brühl, grający rolę Zemo. Zgodnie z pierwszą zapowiedzią znany złoczyńca upodobni się do komiksowego pierwowzoru, przywdziewając charakterystyczną fioletową maskę z kilkoma modyfikacjami. Całość wizerunku będzie przypominała tę ze szkiców koncepcyjnych do filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów".

Chociaż nadal brakuje oficjalnych materiałów z prac na planie (zdjęcia jeszcze nie ruszyły), najprawdopodobniej wróg superbohaterów będzie prezentował się jak na przedstawionej w San Diego zawartości.

Pierwotnie, dla sympatyków komiksów Marvela, Baron Zemo jest jednym z przeciwników Kapitana Ameryki z czasów II wojny światowej. Wtedy to złoczyńca znany był jako Heinrich Zemo, po wypadku scalającym jego maskę z twarzą, oszalał. Po śmierci inżyniera, jego miano przejął syn Helmut. Ta postać jest znana również fanom kinowych ekranizacji o superbohaterach – Zemo dołączył do uniwersum w 2016 roku w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, odgrywając kluczową rolę w wydarzeniach zmieniających losy Avengersów.

baron zemo wizerunek

baron zemo wizerunek 2

Na naszym portalu polecamy także:

Źródło: https://screenrant.com/zemo-mask-images-falcon-winter-soldier-daniel-bruhl/

Tagi: baron zemo Disney + Falcon i Zimowy żołnierz Marvel Marvel Cinematic Universe