Iza Łęcka Iza Łęcka 24.01.2020 12:06
PS5 logo
3824V

PS5 ma zostać pokazany pod koniec lutego. Gracze dotarli do daty wydarzenia?

Od tygodni czekamy na prezentację i udostępnienie wszelkich informacji o PS5. Wydarzenie powinno odbyć się w przyszłym miesiącu i bardzo możliwe, że gracze dotarli do daty imprezy. Wszystko za sprawą opublikowanego harmonogramu.

Nadal czekamy na oficjalne szczegóły dotyczące pokazu PS5. Według wielu informatorów, wydarzenie będzie miało miejsce w lutym, ale wciąż brakuje konkretnych terminów. Te miały zostać udostępnione przez graczy.

PS5 w lutym? Data wydarzenia

Sony ma zaprezentować PS5 w Sony Hall w Nowym Jorku, więc gracze postanowili dokładnie prześledzić harmonogram wydarzeń organizowanych w tym miejscu. Sony zastrzega sobie kilka „prywatnych imprez”, na które nie można zdobyć biletów i zgodnie z wysnutymi teoriami – podczas jednego ze wskazanych wydarzeń powinien odbyć się pokaz PS5:

  • Piątek, 31 stycznia
  • Poniedziałek, 24 lutego
  • Sobota, 29 lutego
  • Poniedziałek, 2 marca
  • Poniedziałek, 9 marca
  • Środa, 25 marca
  • Piątek, 27 marca

Nie możemy liczyć na pokaz w styczniu (zaproszenia zostałyby już wysłane i ktoś na pewno pochwaliłby się informacją). W lutym jednak wymieniane są dwie daty i to prawdopodobnie 29 lutego (sobota) może odbyć się prezentacja PlayStation 5. Część graczy uważa, że Sony może zdecydować się na poniedziałek – PS4 zostało przedstawione 20 lutego 2013 roku w Sony Hall, ale była to środa.

Są to tylko domysły fanów marki PlayStation, ale sytuacja tylko obrazuje ogromne zainteresowanie i wyczekiwanie na oficjalne informacje o PS5. Nie ukrywajmy, że wielu graczy nie potrafi się już doczekać zaprezentowania PlayStation 5 i poznania wszelkich konkretów.

Interesują Was doniesienia dotyczące PS5? Zapraszamy do kolejnych newsów:

Źródło: https://playstationgold.wordpress.com/2020/01/24/sony-could-finally-reveal-the-playstation-5-in-the-next-few-weeks/

Tagi: playstation 5 pokaz prezentacja PS5 sony