Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.01.2020 11:52
Call of Duty
4040V

Fani są poirytowani zmianami, które wprowadza Infinity Ward do Call of Duty: Modern Warfare

Gracze odkryli kolejne tajemnicze poprawki wprowadzone przez Infinity Ward do swojej gry Call of Duty: Modern Warfare.

Fani najnowszej odsłony Call of Duty dosyć długo musieli czekać na nową aktualizację. Po około miesiącu oczekiwania, na serwery wjechała aktualizacja ważąca ponownie kilkadziesiąt GB - wprowadziła ona przede wszystkim legendarną kuszę oraz wyczekiwane przez społeczność dodatkowe miejsca na wyposażenia swoich postaci.

Infinity Ward od oficjalnej premiery Call of Duty: Modern Warfare wprowadzało potajemnie nowe zmiany, które nie były opisane w notatkach aktualizacyjnych udostępnianych dla społeczności. Podobnie było z najnowszym updatem oznaczonym numerkiem 1.13, który zmienił obrażenia oraz system odrzutu broni.

Gracze odkryli tajemnicze poprawki samodzielnie, co spowodowało ogromne zamieszanie i zamęt - jeden z fanów produkcji wykonał również film, w którym opowiada o potajemnych "nowościach" wprowadzanych przez Infinity Ward.

Poniższy materiał zrobił furorę w sieci - możecie zauważyć tutaj zmiany w odrzutach broni przed, oraz po wydaniu patcha. Mężczyzna opowiada również o zwiększonych/zmniejszonych obrażeniach dla danego wyposażenia oraz o modernizacji oprawy wizualnej.

Wiele osób uważa, że tryb sieciowy w Call of Duty: Modern Warfare grało się dużo lepiej, niż obecnie, po tylu aktualizacjach, które przecież miały urozmaicić i zwiększyć pozytywne wrażenia płynące z potyczek sieciowych.

Warto zajrzeć na:

Źródło: VG247.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward