Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.01.2020 17:00
Call of Duty
1789V

Infinity Ward przedłuża pierwszy sezon w Call of Duty: Modern Warfare

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare oficjalnie przedłużyli pierwszy sezon - gracze mają więcej czasu na wykonanie przeróżnych zadań.

Twórcy najnowszej odsłony kultowej serii Call of Duty, Infinity Ward, ogłosili w oficjalnym wpisie przedłużenie pierwszego sezonu w Call of Duty: Modern Warfare. Korzystając z najnowszych informacji, owy sezon potrwa do 11 lutego, a nie jak pierwotnie zakładano, do końcówki stycznia.

Przedłużenie sezonu o niecałe dwa tygodnie pozwoli graczom na wykonanie dodatkowych aktywności, których nie udało się wykonać do tej pory. Infinity Ward ogłosiło również, że w najbliższym czasie dodadzą do swojej produkcji legendarną kuszę, którą będzie można zdobyć za wykonanie rozmaitych zadań z przepustki. 

Tradycyjnie, już niedługo ruszą kolejne małe wydarzenia, które pozwolą zdobywać podwójne punkty doświadczenia oraz przedmioty kosmetyczne do broni. 

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutowało 25 października poprzedniego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja została przyjęta bardzo ciepło przez graczy, a według analityków, jest to najlepiej sprzedająca się odsłona kultowej serii na obecnej generacji.

Warto przeczytać:

 

Źródło: dualshockers.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward