Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2020 22:30
Jego ostatnie życzenie Netflix Anna Hathaway
1300V

Jego ostatnie życzenie na zwiastunie. Anne Hathaway i Ben Affleck w filmie platformy Netflix

Netflix szykuje widzów na kolejną produkcję przepełnioną gwiazdami. W „Jego ostatnie życzenie” poznamy dziennikarkę, która pojawi się w złym miejscu o złym czasie i zostanie wplątana w międzynarodową intrygę. Zobaczcie zwiastun produkcji i poznajcie datę premiery.

Jego ostatnie życzenie” trafi na Netflix już 21 lutego i thriller powinien zainteresować widzów, którzy uwielbiają produkcje z Anną Hathaway i Benem Affleckiem, bo to właśnie ten duet otrzymał główne role w produkcji nominowanej do Oscara Dee Rees. Film to ekranizacja powieści „The Last Thing He Wanted” autorstwa Joan Didion.

Tak prezentuje się oficjalny opis fabuły:

„Doświadczona dziennikarka (w tej roli nagrodzona Oscarem Anne Hathaway) opuszcza Waszyngton, by z powodu niedającego jej skupić się na pracy poczucia winy spełnić życzenie ojca (w tej roli nominowany do Oscara Willem Dafoe). Tak właśnie trafia w sam środek świata, od którego bardzo chciała się odciąć.”

Pierwszy zwiastun w ciekawy sposób zapowiada międzynarodową intrygę, w której pojawia się temat handlu bronią. Platforma obiecuje dobrą akcję z ciekawą i wielowątkową historią – Netflix nadal nie ma szczęścia do filmów, ale możemy mieć nadzieję, że tym razem korporacja osiągnie oczekiwany sukces.

Sprawdźcie także nasze recenzje filmowe oraz publicystykę:

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery film Jego ostatnie życzenie netflix trailer zwiastun