Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.01.2020 11:23
Cyberpunk 2077
807V

Cyberpunk 2077. Funko POP zdradza nową postać z gry CDP RED. Zdjęcia i termin premiery figurek

Od czwartku wiemy już, że znana firma Funko wypuści niedługo serię figurek z Cyberpunka 2077. Firma opublikowała w międzyczasie znacznie dokładniejsze zdjęcia szykowanych gadżetów.

Funko szykuje się do wprowadzenia na rynek serii figurek POP bazujących na postaciach z Cyberpunk 2077. Do premiery pięciu figurek dojdzie przed premierą wyczekiwanej gry - dokładnie w maju 2020 r.

W pierwotnych planach figurki miały trafić na rynek już 16 kwietnia 2020 r. Oczywiście zmieniono zamiary w związku z przesunięciem premiery gry. Przypominam, że premiera tytułu została przełożona z kwietnia na 17 września, tak by warszawskie studio miało więcej czasu na dopieszczenie wszystkich szczegółów i poradzenie sobie z bugami.

Co ciekawe - Funko zdradził zupełnie nową postać z Cyberpunka 2077, której nie widzieliśmy we wcześniejszych zwiastunach i materiałach wideo. Gość nazywa się Takemura. Skoro umieszczono go w line-upie figurek, to z pewnością mamy tu do czynienia z kluczowym bohaterem w przygodzie szykowanej przez CDP RED.

Zdjęcia figurek w wysokiej rozdzielczości znajdziecie w naszej galerii.

Warto również sprawdzić:

Źródło: Funko POP

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077