Xbox Game Pass Ultimate w promocji. 3 miesiące + 3 za darmo

Promocje gier
3812V
Xbox Game Pass Ultimate w promocji. 3 miesiące + 3 za darmo
Iza Łęcka | 20.01.2020, 13:38

Powróciła znana promocja, dzięki której kupując 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate otrzymacie dostęp do usługi przez 6 miesięcy. Oferta jest dostępna w polskich sklepach, więc można zaopatrzyć się w kilka dodatkowych zdrapek.

Xbox Game Pass Ultimate to usługa łącząca Xbox Live Gold z Xbox Game Pass. Abonament jest dostępny w cenie 54,99 zł na miesiąc, jednak teraz gracze mogą skorzystać z nowej promocji, dzięki której otrzymają dodatkową zdrapkę za darmo.

Xbox Game Pass Ultimate 3 miesiące + 3 za darmo

Microsoft rozpoczyna tydzień od nowej oferty, dzięki której kupując zdrapkę na 3 miesiące w wybranych sklepach, otrzymacie 3 dodatkowe miesiące za darmo. Wydając niemal 165 zł będziecie mogli korzystać z oferty przez 6 miesięcy.

Należy jedynie zwrócić uwagę, że dodatkowa zdrapka na 3 miesiące jest ważna do 15 lutego (wg Ultimy). W tym wypadku trzeba pamiętać, by od razu doładować konto i rozszerzyć działanie usługi o dodatkowe miesiące. Wśród ostatnich nowości z Xbox Game Pass na konsole znajdziecie między innymi Tekken 7 oraz Children of Morta.

Sprawdźcie inne interesujące informacje dotyczące Xboksa:

Źródło: Microsoft

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych