Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2020 18:32
DOOM Eternal Slayer
2223V

DOOM Eternal na krwawym zwiastunie. Ten tytuł wygląda jeszcze lepiej

DOOM Eternal otrzymał nowy materiał wideo prezentujący historię i wprowadzający graczy w ostrą jazdę bez trzymanki. Trailer przedstawia wstępne informacje dotyczące wydarzeń i pokazuje wiele efektownych scen.

Doom Eternal zadebiutuje dopiero w marcu, ale najwidoczniej Bethesda już teraz chce promować grę i z tego powodu możemy dzisiaj spojrzeć na nowy materiał pokazujący kilka świetnych scen. Twórcy za pomocą zwiastuna zapowiadają wydarzenia – główny bohater z jeszcze większą pasją ubija kolejnych oponentów i to właśnie on jest ostatnią nadzieją dla całego gatunku.

Trailer pozwala także spojrzeć na kilka dużych bestii – pewnie podczas nowej przygody nie zabraknie ekscytujących starć z coraz większymi bossami. Gra nadal dosłownie błyszczy i odnoszę wrażenie, że z materiału na materiał DOOM Eternal wygląda coraz lepiej.

Twórcy jednocześnie podkreślają, że DOOM Eternal znalazł się na 350 listach „najbardziej oczekiwanych gier 2020 roku”. Nie jest to w zasadzie duże zaskoczenie, ponieważ wielu graczy już w ubiegłym roku było gotowych na spotkanie z demonami, jednak jak wiadomo deweloperzy postanowili opóźnić premierę, by zapewnić najlepszą część z serii.

Warto sprawdzić więcej informacji o DOOM Eternal:

Źródło: Bethesda

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software