Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2018 13:31
Captain Tsubasa na koszulkach reprezentacji Japonii na Mistrzostwach Świata
1752V

Captain Tsubasa na koszulkach reprezentacji Japonii na Mistrzostwach Świata

Japończycy potrafią dbać o „legendy”. Adidas zdecydował się wykorzystać motyw z Captaina Tsubasy, który znalazł się na oficjalnych koszulkach reprezentacji Japonii w piłkę nożną. Zawodnicy wybiegną w tych strojach podczas meczów na Mistrzostwach Świata.

14 czerwca rozpoczną się XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w Rosji. Jest to bez wątpienia wielkie wydarzenie i podczas spotkań zobaczymy 32 reprezentacje, a zawodnicy rozegrają 64 mecze na 12 stadionach (w 11 miastach).

Premiera Captain Tsubasa Remake  

Polacy rozpoczną rozgrywki 19 czerwca i podczas inauguracyjnego spotkania Biało-Czerwoni zmierzą się z drużyną Senegalu. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00, ale trzy godziny wcześniej będziemy świadkami pierwszego spotkania w naszej grupie – Kolumbia zmierzy się z Japonią.

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ Adidas zdecydował się na świetny motyw – na koszulkach reprezentacji Japonii zostanie dodany motyw z Captaina Tsubasy. Znani bohaterowie trafią na miejsce numerów.

Jest to naprawdę kapitalna sprawa dla fanów i mogę przypuszczać, że taki mały „dodatek” może sprzedać kilka dodatkowych sztuk koszulki Japonii. Mam tylko nadzieję, że Tsubasa nie pojedzie na Mundial, bo w takiej sytuacji nawet Lewandowski nie pomoże nam awansować… ;)

Tsubasa na koszulce Japonii

Tagi: adidas captain tsubasa mistrzostwa świata piłka nożna tsubasa