Iza Łęcka Iza Łęcka 21.01.2020 08:08
Śledztwo Spensera
767V

Śledztwo Spensera na zwiastunie. Mark Wahlberg w filmie platformy Netflix

Netflix zaprezentował pierwszą, marcową produkcję. Już za kilka tygodni na platformie zadebiutuje „Śledztwo Spensera”, w którym zobaczymy Marka Wahlberga. Aktor znany z takich produkcji jak „Strzelec” wcieli się w byłego gliniarza.

Mark Wahlberg od 1993 roku występuje na dużym ekranie. Od tego czasu wystąpił w wielu popularnych produkcjach: „Czterej bracia”, „Włoska robota”, „Planeta małp”, „Gniew oceanu”, „Infiltracja”, „Strzelec”, „Max Payne”, „Fighter”, „Ted”, „Transformers: Wiek zagłady” czy też „Dzień patriotów”. Aktor ma także wystąpić w „Uncharted” od Sony, gdzie wcieli się w Victora Sullivana.

Netflix zaprezentował „Śledztwo Spensera” czyli film akcji pełen humoru, którego twórcy podczas produkcji inspirowali się bestsellerową powieścią Roberta B. Parkera pod tytułem „Winderland”. Historia skupia się na byłym gliniarzu, który wychodzi z więzienia, a przed opuszczeniem Bostonu ma pomóc swojemu byłemu mentorowi i trenerowi boksu – Henry'emu (Alan Arkin) – w szkoleniu obiecującego amatora. Hawk (Winston Duke) to zawodnik MMA, który jest przekonany, że posiada więcej umiejętności od Spensera. W międzyczasie dwóch znajomych głównego bohatera zostaje zamordowanych i rozpoczyna się śledztwo.

Premierę filmu zaplanowano na 6 marca.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: netflix Śledztwo Spensera trailer zwiastun