Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.01.2020 09:40
Skarb Narodów 3 powstaje?
581V

Skarb Narodów 3 powstaje? Disney ma pracować nad filmem

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to Disney pracuje właśnie nad powrotem do kultowej marki. Trzecia część "Skarbu Narodów" może pojawić się wcześniej, niż myślimy. 

"Skarb Narodów" to jeden z ciekawszych filmów przygodowych. Debiutował w 2004 roku i w box office udało mu się potroić budżet przeznaczony na produkcję. Trzy lata później pojawiła się druga część, a za jaj reżyserię ponownie odpowiadał 
Jon Turteltaub. 

Teraz wiele wskazuje na to, że po 13 latach możemy otrzymać trzecią część przygód Bena, którego rolę świetnie odgrywał Nicolas Cage. Informację podał The Hollywood Reporter, więc można śmiało uznać ją za wielce prawdopodobną, choć znalazła się ona zaledwie w ostatnim paragrafie newsa o czwartej odsłonie "Bad Boys".

Wspomniano także, że za jego produkcję odpowiadać ma Jerry Bruckheimer, którego "Bad Boys for Life" podbija właśnie kina na całym świecie. Wcześniej pracował przy takich hitach jak "Top Gun", czy "Piraci z Karaibów". Na temat reżysera wciąż nie wiemy nic. Pozostaje czekać na kolejne informacje.

Więcej o filmach i serialach na naszym portalu:

Źródło: https://www.gamesradar.com/national-treasure-3-is-reportedly-in-the-works-at-disney/

Tagi: Disney Jerry Bruckheimer Skarb Narodów